DESTİNA  BOUTIQUE HOTEL

 

Destina Boutique Hotel, İzmir’in incisi Çeşme Ilıca merkezinde, büyük plaja 25 adım, restoran, kafelere yakın mesafede sıcak, samimi bir aile şirketi otelidir. Destina Boutique Hotel, sadece ismi değil, kendisi de butik olan nostaljik halı süpürgelerinin GırGır’ın mucidinin evi olarak bizleri konuk etmek için hizmet vermeye başlamıştır.

 

12 standart, bir süit,  bir delüks süiti ile, farklı özenle dekore edilmiş tüm odalar, konumu sebebi yaz ayları çok sıcak olmayıp pek ihtiyaç duyulmasa da klimalı, küçük teraslı veya deniz manzaralıdırlar.  Koah, astım, bronşit gibi akciğer hastalarına doktorların tavsiyeleri arasında olan Çeşme’nin iyot, çam kokan havasıyla, otelin sakin ve huzurlu bahçesinde, eski çam ağaçları gölgesinde kuş cıvıltılarıyla, leziz ev reçelleri, organik ürünlerle kahvaltı yapabilir, sonrasında havuza girip güneşlenebilirsiniz.

 

Sheraton Oteli’ne yürüyüş mesafesinde,  Çeşme merkezine sadece 7 km, Alaçatı’ya 4 km uzaklığında olan butik otelin önünden geçen dolmuşlar ve taksilerle ulaşım çok kolaydır. Çeşme Kalesini,  içinde sanatçıların eserlerinin sergilendiği tarihi hanı, kervansarayı ziyaret edebilir, alışveriş merkezlerine gidebilir, Marina’da istediğiniz her türlü eğlence mekânını bulabilirsiniz.  Ildır ( Erythrai) Köyü’ne araçla 20 dakikada ulaşabilir, antik tiyatroyu ve Athena tapınağına ait kalıntıları görebilirsiniz. Hızlı feribot ile 20 dakikada Sakız (Cios), Eşek, Yatak ve Fener adalarına gidebilirsiniz. Otelden yürüyerek ulaşabileceğiniz tekne turlarına katılarak, yarımadayı denizden görüp, Şifne, Paşa Limanı, Aya Yorgi, Dalyan, Delikli gibi tertemiz koylarda yüzebilirsiniz. Kocakarı, Pırlanta, Ilıca, Boyalık, Alaçatı Sörf Plajı’na ve diğer plajlara kolaylıkla gidebilirsiniz.

 

Destina Boutique Hotel’de belli dönemlerde yoga, meditasyon, dans, yemek kursları, şarap tadım günleri düzenlenmektedir.

Cazip fiyatlarıyla hizmet veren Destina Boutique Otel’de konaklayarak tatil keyfini yaşamak isteyenler hemen rezervasyonlarını yaptırmalıdırlar.

BİZİ ARAYIN

0 (532) 377 99 13